Kontakta oss

JEMAB

Soldattorpsgatan 7
554 74 Jönköping
Tel: 036 – 12 47 47
E-post: info@jemab.se

Medarbetare

personal

Johan Widegren

VD

036 - 12 47 47

Johan.widegren@jemab.se

personal

Mats Davidsson

Resurs-/Entreprendchef

036-12 47 47

matsd@jemab.se

personal

Fredrik Lind

Transportledning

036-12 47 47

fredrik@jemab.se

personal

Rickard Thorsson

Trafikledning

036-12 47 47

Rickard@jemab.se

personal

Mattias Pettersson

Projektledare

036-12 47 47

mattias@jemab.se

personal

Peter Malmqvist

Mättekniker

036-12 47 47

peter@jemab.se

personal

Katarina Lorentzon

Ekonomi

036 - 12 47 47

katarina@jemab.se

Rekrytering

Rekrytering sker löpande – vi är alltid intresserade av erfarna maskinister och anläggningschafförer

Skicka ansökan till: info@jemab.se eller JEMAB, Soldattorpsgatan 7, 554 74 Jönköping